O firmě KATEPAL OY

O firmě KATEPAL OY

Katepal Oy je přední finský výrobce bitumenových produktů, který se objevil na trhu roku 1949. Nabízí širokou škálu střešních a hydroizolačních materiálů na bázi bitumenu, vyráběných na moderních a vysoce automatizovaných strojích. Firma KATEPAL OY velmi dobře řídí své investice do výzkumu a vývoje, aby zajistila vytrvalost a odolnost svých produktů. Značka KATEPAL spojuje kvalitu, spolehlivost a individualitu. Výrobky firmy KATEPAL OY jsou uznávány jak širokou škálou odborníků, tak stovky tisíci domácích kutilů.

Střešní krytiny KATEPAL nabízí jedinečnou příležitost dát budovám osobitý styl. Jsou nabízeny ve velkém množství barev a několika tvarech. Jsou doplněny škálou vysoce kvalitních produktů jako například podkladové vrstvy, hydroizolační pásy, úžlabinové pásy a pásy pro hřebeny a nároží.

 

Hlavní produkty:

  • střešní bitumenové krytiny
  • SBS-elastomerové bitumenové pásy
  • samolepící hydroizolační vrstvy
  • střešní membrány
KATEPAL Oy

Střešní krytiny

Pokládka krytin je velmi rychlá a snadná. Jediné nástroje, které potřebujete, jsou metr, kladivo a řezací nůž. Střešní krytiny KATEPAL jsou celoplošně lepící. Představují ideální zastřešení pro veškeré šikmé střechy včetně zahradních domků, přístřešků, altánů, garáží, půdních vestaveb a skvěle se hodí k rekonstrukcím střech.

Krytiny jsou vyráběny z SBS (styren-butadien-styren) modifikovaného bitumenu. SBS modifikátor je syntetický kaučuk, který je do bitumenové (asfaltové) hmoty přidáván k dosažení lepších vlastností asfaltových střešních krytin KATEPAL. Modifikovaný bitumen (neboli asfalt) je trvanlivý materiál s dlouhou životností a vylepšenou odolností proti stárnutí. Je dokázáno, že modifikované střešní krytiny mají až dvojnásobnou životnost oproti klasickým oxidovaným krytinám.

Životnost a záruky

Střešní krytiny KATEPAL se mohou pyšnit velmi dlouhou životností, která je odhadována v rozmezí 50 - 60 let. Na střešní krytiny KATEPAL je poskytována záruka v rozmezí 10 - 30 let, dle skladby střešního pláště.


Mezi hlavní výhody krytin Katepal patří:

nízké náklady - jednoduchá instalace - nadstandardní životnost a záruky