Podkladová fólie z SBS modifikovaného bitumenu pod střešní krytinu KATEPAL, zaručující 30-ti letou záruku střešního pláště.
Potřebný produkt–garance záruky 30 let.

109 Kč

Podkladová pískovaná lepenka z SBS modifikovaného bitumenu pod střešní krytinu KATEPAL, zaručující 30-ti letou záruku střešního pláště.
Potřebný produkt–garance záruky 30 let!

120 Kč

Pás určený pro založení okapového pásu a připravený pro krytí hřebenů a nároží střechy. Dodává se v baleních pro každý typ střešní krytiny Katepal. Doporučený produkt – garance hydroizolace okapních hran, hřebenů a nároží !

1 742 Kč

Vrchní hydroizolační pás určený k vykrývání úžlabí. Úžlabí je nejzatíženější část střechy a měla by být řešena tímto systémovým prvkem. Doporučený produkt – garance hydroizolace úžlabí !

218 Kč

Spojovací materiál pro kotvení pásů střešní krytiny. Dodáván v délce 20, 25, 35, 43 a 60 mm. Délka by měla být volena tak, aby vždy bylo probito bednění. Nutný produkt – kotvící materiál!

180 Kč

Lepidla jsou potřebná k řešení detailů na střechách, obzvláště při konstrukci úžlabí, okapních hran, hřebenů a prostupů. Dodávají se v 0,31l „kartuších“ a v 1l, 3l a 10 litrových kbelících.

196 Kč

Odvětrávací prvek určený pro odvětrání střechy u hřebene. Dodává se v celoplastové úpravě, a to v černé barvě. Potřebný produkt!

436 Kč

Prvek určený pro prostupy střešní rovinou ( výstupy odvětrání kanalizace, digestoří apod. ). Plastový díl v černé barvě, který je dodáván v kompletu, včetně flexibilní hadice a hadicové objímky.

2 723 Kč

Prvek určený pro prostupy střešní rovinou ( anténní a jiné prostupy ). Plastový díl v černé barvě, který je dodáván v kompletu, včetně límce a do sklonu polohovatelného nástavce pro průměr od 15 do 75 mm.

1 634 Kč

Modifikovaný tavitelný vrchní pás pro místa se sklonem do 12°, kde není možné použít pásy střešní krytiny Katepal a má být zachován totožný vzhled této plochy.

327 Kč

Modifikovaný tavitelný spodní / střední pás pro skladby střech s nižším sklonem do 12°.

305 Kč

Vrstva určená pouze k vyrovnání nerovností podloží. Materiál této geotextilní vyrovnávací vrstvy je polypropylén 150 g / m?. Tuto vrstvu nelze použít jako samostatnou podkladovou vrstvu, neboť nemá hydroizolační vlastnosti.

32 Kč

Fólie určená do skladby dvouplášťových střech, je plně kontaktní - možný kontakt s izolací. Fólie by neměla být používaná jako podkladní vrstva pod střešní krytinu. Váha fólie je 150 g/m?.

49 Kč

Bezpečnostní prvek určený pro zapracování do střešní krytiny u střech s vyšším sklonem nebo u míst střech kde hrozí nebezpečí sesuvu sněhu a případného zranění osob (vchody, chodníky, apod.).

38 Kč

Mech stop KATEPAL K-10 odstraňuje mechy, lišejníky, řasy a zároveň zabraňuje jejich růstů. Ekologický čistič určený pro střechy, fasády, nábytek a terasy.

Dodává se v 5-ti litrovém balení.

657 Kč

Prvek určený pro nutné odvětrání střechy v jejím hřebenu. Jedná se o plastový díl délky 1,2 m v černé barvě, který je uvnitř opatřen sítí proti pronikání hmyzu do střešního prostoru. Potřebný produkt!

392 Kč