PROKOM R&S s.r.o.

Společnost PROKOM R&S s.r.o. (IČ: 64087093)  byla založena 9.2.1996 a je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě (oddíl C., vložka 13688).

Společnost má 20 zaměstnanců, disponuje vlastním vozovým parkem a je finančně stabilní nezávislou společností, která působí i na slovenském trhu skrze svou dceřinou společnost PROKOM SR s.r.o..

Od svého vzniku se společnost snažila navazovat kontakty na finském trhu se stavebními materiály, neboť si po vlastních zkušenostech byla vědoma kvality a preciznosti zpracování finských produktů. Časem tak společnost získala titul výhradního dovozce pro Českou Republiku pro několik celosvětově známých výrobků renomovaných firem.

 

PROKOM R&S s.r.o. zastupuje na českém trhu se stavebními materiály tyto společnosti:

KATEPAL Oy – výrobce střešní asfaltové ( bitumenové ) krytiny Katepal

Oy Lunawood Ltd - výrobce tepelně zpracované finské borovice (ThermoWood®), známé pod obchodním názvem LunaWood

V roce 2009 se naše společnost začala zabývat výrobou zahradního nábytku z materiálu ThermoWood® pod názvem PROWOOD.

Strategie naší společnosti byla založena na prodeji kvalitních produktů za velice příznivé ceny, ke kterým nabízíme kompletní a bezplatný servis. Většinu našich materiálů ( mimo atypické ) máme skladem a jsme schopni Vám je dodat od jakéhokoliv množství do 3-5 pracovních dnů v rámci celé ČR, a to samozřejmě formou bezplatné dopravy.

Během dlouhých let své působnosti na českém trhu si společnost PROKOM R&S s.r.o. vydobyla pevné a stabilní místo a pyšní se pověstí rychlého a spolehlivého dodavatele.

Nakupujte u nás a my se o vše postaráme…

Vaše společnost PROKOM Rychle & Spolehlivě s.r.o.