Hydroizolační fólie se samolepícími okraji - Katepal LiteBase 500
Snížená cena!

Podkladová fólie Katepal LiteBase 500


Podkladová fólie z SBS modifikovaného bitumenu pod střešní krytinu KATEPAL, zaručující 30-ti letou záruku střešního pláště.
Potřebný produkt–garance záruky 30 let.

SKLADEM

  • 1 m² - vyberte balení
  • role 25 x 1 m
  • 121 Kč

    -10 %

  • 109 Kč

Role 25 x 1 m - 25 m?. Objednávají se ucelené role!

Katepal LiteBase 500 je hydroizolační fólie se samolepícími okraji.

Asfaltová SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL - Podkladová fólie LiteBase 500

Asfaltová SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL - Podkladová fólie LiteBase 500Výběr podkladové vrstvy je jedním z nejdůležitějších kroků při konstrukci celého střešního pláště, neboť je zcela zásadní z jakého materiálu je tato podkladová vrstva vyrobena a jak následně pod krytinou po dobu její životnosti pracuje.

Asfaltová SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL - Podkladová fólie LiteBase 500Originální podkladové vrstvy KATEPAL jsou vyrobeny z totožného materiálu jako krytina Super KATEPAL, tedy z SBS modifikovaného bitumenu (doporučujeme se vyhýbat podkladovým vrstvám z oxidovaného bitumenu ), čímž je zaručena dokonalá skladba a materiály se navzájem nenarušují.

Asfaltová SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL - Podkladová fólie LiteBase 500Jedině v případě použití originálních podkladových vrstev dosáhnete maximální životnosti celého střešního pláště a taktéž Vám bude garantována maximální záruka 30 let.

Popis LiteBase 500:

Asfaltová SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL - Podkladová fólie LiteBase 500

Asfaltová SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL - Podkladová fólie LiteBase 500Povrch je z nenasákavé polypropylénové tkaniny, dodává se v rolích návinu 25 x 1 m. Tloušťka je 0,65 mm. Nosnou vložkou je netkaný polyester, střední vrstvy jsou z SBS mod. bitumenu a ve spodní vrstvě je pevná výztuž z netkaného polyesteru, která na spodní straně slouží jako ochrana proti kondenzaci. Váha je 0,5 kg/m².

Asfaltová SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL - Podkladová fólie LiteBase 500Podkladová vrstva má samolepící okraje, díky kterým se docílí maximální hydroizolace spojů. Jsou uvedeny hrubé rozměry role. Při instalaci se doporučuje tuto vrstvu maximálně propnout a finální vrstvu (krytinu) instalovat ihned po instalaci této podkladní vrstvy.

Alternativou tohoto produktu je KATEPAL U-EL 60/2200.

Spotřeba:

Asfaltová SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL - Podkladová fólie LiteBase 500Pro výpočet potřebné plochy je potřeba počítat se vzájemnými překryvy a také s určitým odpadem. V zásadě se pro výpočet potřebné plochy podkladové vrstvy používá jednoduchý propočet, a to 1,15-ti násobek čisté plochy střechy (u složitějších střech s úžlabími až 1,20-ti násobek čisté plochy střechy).

Při použití tohoto výrobku garance 30-ti leté záruky!

Technická podpora:
+420 602 743 816

(Nepovinné)
*(Povinné)
(Nepovinné)
Odeslat dotaz!
Známka 
2022-01-11

Podkladová fólie nám byla doporučena pro dosažení záruky 30 let na střešní krytinu z finského střešního asfaltového šindele KATEPAL a určitě jsme neprodělali. Podkladový materiál prý pokrývač neměl kdy lepší, dobře se s ní pracuje, samolepící okraje jsou snadno přilnavé a drží i při dešti, který nás při pokládce střechy zastihl.
Doručení i kvalita materiálu OK, doporučujeme.

Známka 
2022-01-11

Podkladovou fólii jsem koupil na doporučení kolegy i tohoto prodejce střešního šindele. Jde o kvalitní originální fólii pro hydroizolační podklad asfaltových střešních šindelů. Je pevná, netrhá se a má samolepící okraje, jde o vrstvený materiál zachovávající si potřebné vlastnosti po mnoho let a je důležitá i pro dlouhou životnost krytiny, investice do fólie je naše plus.

Známka 
2022-01-11

Podkladní pásy fólií chrání prkenný nebo deskový záklop před deštěm a větrem než dojde k samotnému položení střešní krytiny, což bylo u nás důležité, pak retušuje také drobné nerovnosti které by mohli po realizaci kazit celkový dojem nové střechy.
Navíc při případném zatečení pod šindel po realizaci spolehlivě odvede vodu z konstrukce ven. Proto jsou podkladové fólie tak důležité. Vsadit na originály se nám vždy vyplatilo, použitím kvalitní podkladové střešní fólie se zvyšuje i životnost střešní krytiny.
Takže spokojenost s výběrem, doporučujeme.

Známka 
2022-01-11

Výborný poměr kvalita, trvanlivost, vlastnosti a cena, doporučuji.

Napište recenzi

Napsat recenzi

Podkladová fólie Katepal LiteBase 500

Podkladová fólie Katepal LiteBase 500

Podkladová fólie z SBS modifikovaného bitumenu pod střešní krytinu KATEPAL, zaručující 30-ti letou záruku střešního pláště.
Potřebný produkt–garance záruky 30 let.

Napsat recenzi

Sdílení:

Facebook Twitter