Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200 pod střešní krytinu
Snížená cena!

Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200


Podkladová pískovaná lepenka z SBS modifikovaného bitumenu pod střešní krytinu KATEPAL, zaručující 30-ti letou záruku střešního pláště.
Potřebný produkt–garance záruky 30 let!

SKLADEM

  • 1 m² - vyberte balení
  • role 15 x 1 m
  • 133 Kč

    -10 %

  • 120 Kč

Role 15 x 1 m - 15 m2. Objednávají se ucelené role!

Asfaltová SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL - Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200

Asfaltová SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL - Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200Výběr podkladové vrstvy je jedním z nejdůležitějších kroků při konstrukci celého střešního pláště, neboť je zcela zásadní z jakého materiálu je tato podkladová vrstva vyrobena a jak následně pod krytinou po dobu její životnosti pracuje. Originální podkladové vrstvy KATEPAL jsou vyrobeny z totožného materiálu jako krytiny Super KATEPAL, tedy z SBS modifikovaného bitumenu (doporučujeme se vyhýbat podkladovým vrstvám z oxidovaného bitumenu ) čímž je zaručena dokonalá skladba a materiály se navzájem nenarušují.

Asfaltová SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL - Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200Jedině v případě použití originálních podkladových vrstev dosáhnete maximální životnosti celého střešního pláště a taktéž Vám bude garantována maximální záruka 30 let.

Asfaltová SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL - Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200Povrch této vrstvy je opatřen jemným křemičitým pískem, dodává se v rolích návinu 15 x 1 m. Tloušťka je 1,8 mm. Nosnou vložkou je sklotextílie, střední vrstvy jsou z SBS modifikovaného bitumenu a spodní strana je také opatřena jemným křemičitým pískem. Váha je 2,2 kg/m².

Asfaltová SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL - Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200

Asfaltová SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL - Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200Podkladová vrstva má samolepící okraje, díky kterým se docílí maximální hydroizolace spojů. Jsou uvedeny hrubé rozměry role. Při instalaci se doporučuje tuto vrstvu maximálně propnout a finální vrstvu (krytinu) instalovat ihned po instalaci této podkladní vrstvy.

Asfaltová SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL - Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200Tato lepenka je také vhodná na dřevěný záklop jako spodní vrstva pro střechy s nižším sklonem ( pod K-MS a K-PS ).

Alternativou tohoto produktu je KATEPAL LiteBase 500.

Spotřeba:

Asfaltová SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL - Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200Pro výpočet potřebné plochy je potřeba počítat se vzájemnými překryvy a také s určitým odpadem. V zásadě se pro výpočet potřebné plochy podkladové vrstvy používá jednoduchý propočet, a to 1,15-ti násobek čisté plochy střechy (u složitějších střech s úžlabími až 1,20-ti násobek čisté plochy střechy).

Asfaltová SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL - Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200Při použití tohoto výrobku garance 30-ti leté záruky!

Technická podpora:
+420 602 743 816

(Nepovinné)
*(Povinné)
(Nepovinné)
Odeslat dotaz!
Známka 
2022-01-12

Výborná hydroizolace, samolepicí okraje pro hydroizolační spoj, povrch jemný křemičitý písek. Doporučený produkt pro garanci záruky 30 let na střešní plášť. Stejné doporučení i z mé strany.

Známka 
2022-01-12

Originální, finská podkladová střešní lepenka s jemným křemičitým pískem na povrchu. Tloušťka lepenky je 1,8 mm a jde o pevný, třívrstvý materiál, který navíc i snižuje slyšitelnost dešťových kapek, takže si myslím, že jsem nemohl vybrat lépe.
Bezproblémové doručení třetí den po objednání.

Známka 
2022-01-12

Kvalitativně dobrá lepenka, kterou finský výrobce podmiňuje záruku 30 let na Katepal asfaltové šindele.
Nejdříve se mi to nezdálo, ale pak jsem si vzpomněl jaké problémy měli a mají manželčini rodiče s obdobnými produkty na střeše chatky, když zvolili levné materiály. Je to 9 let a střešní krytina je zralá na výměnu. Takže si říkám že výrobce i prodejce dobře ví co dělají! S nákupem i výsledkem realizace položení šindele jsem spokojený. Uvidím za 30 let .

Napište recenzi

Napsat recenzi

Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200

Podkladová lepenka Katepal UltraBase U-EL 60/2200

Podkladová pískovaná lepenka z SBS modifikovaného bitumenu pod střešní krytinu KATEPAL, zaručující 30-ti letou záruku střešního pláště.
Potřebný produkt–garance záruky 30 let!

Napsat recenzi

Sdílení:

Facebook Twitter