Kvalitní asfaltová střešní krytina KATEPAL za velmi rozumnou cenu
Snížená cena!

Asfaltová střešní krytina Katepal Katrilli - kůra stromů


Katrilli je nejprodávanější střešní krytina v nabídce střešní krytiny KATEPAL. Zaujme svým tvarem hexagonálu a pravidelným přechodem z barvy do černé. Modifikovaná střešní krytina se zárukou 30 let. Životnost 50-60 let !

SKLADEM

  • 1 m² - vyberte balení
  • balení 3 m²
  • 442 Kč

    -10 %

  • 398 Kč

Balení po 3 m?. Objednávejte ucelená balení!

Finská SBS modifikovaná asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL.

  • Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - KATRILLI kůra stromůFinská SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL má životnost 50-60 let
  • Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - KATRILLI kůra stromůAsfaltová střešní krytina KATEPAL s vysokou zárukou 30 let
  • Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - KATRILLI kůra stromůStřešní krytina s dvojnásobnou životností oproti oxidovaným střešním krytinám
  • Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - KATRILLI kůra stromůKvalitní asfaltová střešní krytina KATEPAL za velmi rozumnou cenu

Asfaltová střešní krytina Katrilli

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - KATRILLI kůra stromůKrytina Katrilli se vyznačuje přechodem z různých barev do černé a vytváří na střeše pravidelné hexagonální obrazce připomínající včelí plástve.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - KATRILLI kůra stromůKatrilli je univerzální střešní krytina určená pro zastřešení jakékoliv střechy.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - KATRILLI kůra stromůKrytina Katrilli vyniká jako střešní krytina na menších i větších plochách.

Střešní asfaltová krytina Katrilli je, jako celá výrobní řada firmy KATEPAL Oy, SBS modifikovaná a má celoplošné lepení.

Balení a pokládka střešní asfaltové krytiny KATEPAL

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - KATRILLI kůra stromůV jednom balení je 5,5 m2 plošného materiálu, ale díky překrytí se z jednoho balení asfaltové střešní krytiny vytvoří přesně 3 m2 hotové střechy (na nejvíce zatíženém místě jsou tři vrstvy). V každém balení je 22 kusů střešní krytiny o rozměru 1 x 0,32 m.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - KATRILLI kůra stromůNominální tloušťka pásu střešní krytiny v místě lepení je 3 mm, dle EN 544 není výrobce asfaltová střešní krytiny povinen tento údaj uvádět, neboť sledovaným parametrem zmíněné normy je nominální hmotnost plošného materiálu střešní krytny. Při výběru střešní krytiny, tedy není její tloušťka rozhodujícím parametrem, neboť jde hlavně o kvalitu asfaltové hmoty a její odolnost proti stárnutí (pro představu - oxidovaná střešní krytina má tloušťku zhruba 4 mm, ale jejich životnost je o cca polovinu nižší než u modifikované asfaltové střešní krytiny, která mají tloušťky okolo 3 mm).

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - KATRILLI kůra stromůPásy střešní krytiny jsou celoplošně lepící, a proto jsou opatřeny ochrannou fólií, která se při pokládce strhává. Asfaltovou střešní krytinu před pokládkou nezapomeňte namíchat ze 4 až 5 náhodně vybraných balení, vzhledem k přírodnímu charakteru posypového materiálu. Se samotnou pokládkou pak s namíchanými pásy začněte od středu střechy, tak ať překryjete prořezaná místa okapového pásu a postupujte směrem k okrajům střechy, po jednotlivých řadách až k vrcholu střechy.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - KATRILLI kůra stromůKaždý pás střešní krytiny se přibíjí 4 ks hřebíků na důmyslných místech, tak ať se probíjí i další vrstvy pod samotným přibíjeným asfaltovým pásem.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - KATRILLI kůra stromůPři výpočtu plochy střešní krytiny nezapomeňte připočítat cca 2 - 5 % na odpady.

Technická podpora:
+420 602 743 816

(Nepovinné)
*(Povinné)
(Nepovinné)
Odeslat dotaz!
Známka 
2022-01-10

Dobrá kvalita střešního šindele za odpovídající cenu. Pevnost a stabilita díky celoplošnému lepení umožňuje i případnou chůzi po této krytině. Střešní krytinu jsem vybral na doporučení kolegy. I já mohu bitumenový šindel doporučit.

Známka 
2022-01-10

Preferuji kvalitu před cenou. V eshopu je komplexní nabídka na střechu. Zvolil jsem kvalitu a dlouhou životnost. Výjimečná je také záruka.

Známka 
2022-01-10

Máme ho už léta na střeše naší hospodářské budovy, na pohled působí velice estetický a doposud je absolutně bez závad. Tloušťka krytiny 3mm odolává i krupobití, kamínky na povrchu drží velmi dobře. Tuto střešní krytinu mohu vřele doporučit.
Nyní přikupujeme ještě stejnou krytinu na pergolu.

Napište recenzi

Napsat recenzi

Asfaltová střešní krytina Katepal Katrilli - kůra stromů

Asfaltová střešní krytina Katepal Katrilli - kůra stromů

Katrilli je nejprodávanější střešní krytina v nabídce střešní krytiny KATEPAL. Zaujme svým tvarem hexagonálu a pravidelným přechodem z barvy do černé. Modifikovaná střešní krytina se zárukou 30 let. Životnost 50-60 let !

Napsat recenzi

Odvětrávací prvek určený pro odvětrání střechy u hřebene. Dodává se v celoplastové úpravě, a to v...

Prvek určený pro prostupy střešní rovinou ( výstupy odvětrání kanalizace, digestoří apod. )....

Lepidla jsou potřebná k řešení detailů na střechách, obzvláště při konstrukci úžlabí, okapních...

Podkladová pískovaná lepenka z SBS modifikovaného bitumenu pod střešní krytinu KATEPAL,...

Vrchní hydroizolační pás určený k vykrývání úžlabí. Úžlabí je nejzatíženější část střechy a měla...

Bezpečnostní prvek určený pro zapracování do střešní krytiny u střech s vyšším sklonem nebo u...

Vrstva určená pouze k vyrovnání nerovností podloží. Materiál této geotextilní vyrovnávací vrstvy...

Fólie určená do skladby dvouplášťových střech, je plně kontaktní - možný kontakt s izolací. Fólie...

Spojovací materiál pro kotvení pásů střešní krytiny. Dodáván v délce 20, 25, 35, 43 a 60 mm....

Pás určený pro založení okapového pásu a připravený pro krytí hřebenů a nároží střechy. Dodává se...

Modifikovaný tavitelný vrchní pás pro místa se sklonem do 12°, kde není možné použít pásy střešní...

Podkladová fólie z SBS modifikovaného bitumenu pod střešní krytinu KATEPAL, zaručující 30-ti...

Prvek určený pro prostupy střešní rovinou ( anténní a jiné prostupy ). Plastový díl v černé...

Modifikovaný tavitelný spodní / střední pás pro skladby střech s nižším sklonem do 12°.

Mech stop KATEPAL K-10 odstraňuje mechy, lišejníky, řasy a zároveň zabraňuje jejich růstů....

Ventilační, větrací turbína LOMANCO BIB 12 k odvětrání střešního pláště. Ventilační turbína...

Ventilační, větrací turbína LOMANCO BIB 14 k odvětrání střešního pláště. Ventilační turbína...

Sdílení:

Facebook Twitter