Kvalitní střešní krytina na střechy domů, pergoly Foxy - tmavě šedá
Výprodej!

Asfaltová střešní krytina Katepal Foxy - tmavě šedá


Foxy je novinkou v nabídce krytin. Zaujme tvarem kosočtverce, který imituje vláknocementové krytiny. Jedinečnost tvaru. Životnost 50-60 let. Modifikovaná střešní krytina se zárukou 30 let.

SKLADEM

  • 1 m² - vyberte balení
  • balení 3 m²
  • 442 Kč

    -10 %

  • 398 Kč

Balení po 3 m?. Objednávejte ucelená balení!

Finská SBS modifikovaná asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL.

  • Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - FOXY tmavě šedáFinská SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL má životnost 50-60 let
  • Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - FOXY tmavě šedáAsfaltová střešní krytina KATEPAL s vysokou zárukou 30 let
  • Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - FOXY tmavě šedáStřešní krytina s dvojnásobnou životností oproti oxidovaným střešním krytinám
  • Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - FOXY tmavě šedáKvalitní asfaltová střešní krytina KATEPAL za velmi rozumnou cenu

Asfaltová střešní krytina Foxy

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - FOXY tmavě šedáStřešní krytina Foxy se vyznačuje svým kosočtvercovým tvarem, jehož honosný vzhled umocňuje kombinace patřičné barvy a černého kameniva.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - FOXY tmavě šedáStřešní krytina Foxy vyniká velice dobře na menších i větších plochách a je tak univerzální střešní krytinou.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - FOXY tmavě šedáFoxy je střešní krytina určená k pokrytí naprosto všech typů střech a je jako jedna z mála bitumenových krytin používána i v památkových zónách.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - FOXY tmavě šedáDesign krytiny Foxy byl vymýšlen s ohledem na množství střech s vláknocementovými krytinami, oproti kterým má celou řadu předností.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - FOXY tmavě šedáStřešní krytina Foxy black - černá byla dokonce zvláště vyroben pro ČR a SR, kde jsou vláknocementové krytiny v černé barvě velice tradiční záležitostí.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - FOXY tmavě šedáKrytina Foxy je tak převážně vhodná pro rekonstrukce starších eternitových střech, neboť vytváří perfektní imitaci těchto starších krytin a jejich současných nástupnic, tedy vláknocementových krytin.

Střešní asfaltová krytina Foxy je, jako celá výrobní řada firmy KATEPAL Oy, SBS modifikovaná a má celoplošné lepení.

Balení a pokládka střešní asfaltové krytiny KATEPAL

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - FOXY tmavě šedáV jednom balení je 5,5 m2 plošného materiálu, ale díky překrytí se z jednoho balení asfaltové střešní krytiny vytvoří přesně 3 m2 hotové střechy (na nejvíce zatíženém místě jsou tři vrstvy). V každém balení je 22 krytin o rozměru 1 x 0,32 m.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - FOXY tmavě šedáNominální tloušťka pásu krytiny v místě lepení je 3 mm, dle EN 544 není výrobce asfaltových krytin povinen tento údaj uvádět, neboť sledovaným parametrem zmíněné normy je nominální hmotnost plošného materiálu krytiny. Při výběru krytiny, tedy není její tloušťka rozhodujícím parametrem, neboť jde hlavně o kvalitu asfaltové hmoty a její odolnost proti stárnutí (pro představu - oxidované krytiny mají tloušťku zhruba 4 mm, ale jejich životnost je o cca polovinu nižší než u modifikovaných asfaltových krytin, které mají tloušťky okolo 3 mm).

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - FOXY tmavě šedáPásy krytiny jsou celoplošně lepící, a proto jsou opatřeny ochrannou fólií, která se při pokládce strhává. Asfaltové střešní krytiny před pokládkou nezapomeňte namíchat ze 4 až 5 náhodně vybraných balení, vzhledem k přírodnímu charakteru posypového materiálu. Se samotnou pokládkou pak s namíchanými pásy začněte od středu střechy, tak ať překryjete prořezaná místa okapového pásu a postupujte směrem k okrajům střechy, po jednotlivých řadách až k vrcholu střechy.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - FOXY tmavě šedáKaždý pás krytiny se přibíjí 4 ks hřebíků na důmyslných místech, tak ať se probíjí i další vrstvy pod samotným přibíjeným asfaltovým pásem.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - FOXY tmavě šedáPři výpočtu plochy střešní krytiny nezapomeňte připočítat cca 2 - 5 % na odpady.

Technická podpora:
+420 602 743 816

(Nepovinné)
*(Povinné)
(Nepovinné)
Odeslat dotaz!
Známka 
2022-01-10

Šindel vhodný pro historické objekty, vhodný pro rekonstrukce střech, převážně eternitových, kde se nezmění ráz a odstín vůči okolnímu prostředí. Také je vhodný tam, kde střešní konstrukce vyžaduje menší zátěž. Jako pokrývač tuto střešní krytinu doporučuji.

Známka 
2022-01-10

Finská střešní krytina Katepal zaručuje tvarovou stálost a odolnost . Má vydržet podélné i příčné zatížení a je odolná vůči vysokým teplotám na střechách - proto jsme si krytinu i vybrali.
Kvalitní, celoplošné lepení - ze střešní krytiny jsme při pokládce sundávali jen fólie, instalace asfaltových pásů je tak rychlá a snadná. Pokládali jsme svépomocně, použili jsme pro střechu chalupy.

Napište recenzi

Napsat recenzi

Asfaltová střešní krytina Katepal Foxy - tmavě šedá

Asfaltová střešní krytina Katepal Foxy - tmavě šedá

Foxy je novinkou v nabídce krytin. Zaujme tvarem kosočtverce, který imituje vláknocementové krytiny. Jedinečnost tvaru. Životnost 50-60 let. Modifikovaná střešní krytina se zárukou 30 let.

Napsat recenzi

Odvětrávací prvek určený pro odvětrání střechy u hřebene. Dodává se v celoplastové úpravě, a to v...

Prvek určený pro prostupy střešní rovinou ( výstupy odvětrání kanalizace, digestoří apod. )....

Lepidla jsou potřebná k řešení detailů na střechách, obzvláště při konstrukci úžlabí, okapních...

Podkladová pískovaná lepenka z SBS modifikovaného bitumenu pod střešní krytinu KATEPAL,...

Vrchní hydroizolační pás určený k vykrývání úžlabí. Úžlabí je nejzatíženější část střechy a měla...

Bezpečnostní prvek určený pro zapracování do střešní krytiny u střech s vyšším sklonem nebo u...

Vrstva určená pouze k vyrovnání nerovností podloží. Materiál této geotextilní vyrovnávací vrstvy...

Fólie určená do skladby dvouplášťových střech, je plně kontaktní - možný kontakt s izolací. Fólie...

Spojovací materiál pro kotvení pásů střešní krytiny. Dodáván v délce 20, 25, 35, 43 a 60 mm....

Pás určený pro založení okapového pásu a připravený pro krytí hřebenů a nároží střechy. Dodává se...

Modifikovaný tavitelný vrchní pás pro místa se sklonem do 12°, kde není možné použít pásy střešní...

Podkladová fólie z SBS modifikovaného bitumenu pod střešní krytinu KATEPAL, zaručující 30-ti...

Prvek určený pro prostupy střešní rovinou ( anténní a jiné prostupy ). Plastový díl v černé...

Modifikovaný tavitelný spodní / střední pás pro skladby střech s nižším sklonem do 12°.

Mech stop KATEPAL K-10 odstraňuje mechy, lišejníky, řasy a zároveň zabraňuje jejich růstů....

Ventilační, větrací turbína LOMANCO BIB 12 k odvětrání střešního pláště. Ventilační turbína...

Ventilační, větrací turbína LOMANCO BIB 14 k odvětrání střešního pláště. Ventilační turbína...

Sdílení:

Facebook Twitter