Bitumenová střešní krytina KATEPAL Rocky pro Váš dům
Snížená cena!

Asfaltová střešní krytina Katepal Rocky - pouštní hněď


Rocky je nejmodernějším typem v nabídce střešní krytiny KATEPAL. Vyniká atypickým tvarem a přechodem z barvy krytiny do černé.
Modifikovaná střešní krytina se zárukou 30 let. Životnost 50-60 let !

SKLADEM

  • 1 m² - vyberte balení
  • balení 3 m²
  • 460 Kč

    -10 %

  • 414 Kč

Balení po 3 m?. Objednávejte ucelená balení!

Finská SBS modifikovaná asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL

  • Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - ROCKY pouštní hněďFinská SBS modifikovaná střešní krytina KATEPAL má životnost 50-60 let
  • Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - ROCKY pouštní hněďAsfaltová střešní krytina KATEPAL s vysokou zárukou 30 let
  • Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - ROCKY pouštní hněďStřešní krytina s dvojnásobnou životností oproti oxidovaným střešním krytinám
  • Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - ROCKY pouštní hněďKvalitní asfaltová střešní krytina KATEPAL za velmi rozumnou cenu

Asfaltová střešní krytina Rocky

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - ROCKY pouštní hněďTento typ krytiny je často používán jako střešní krytina pro zastřešení starších rekonstruovaných střech, neboť jeho nepravidelné tvary minimalizují vyniknutí nerovnosti podkladu. Je vhodný pro nejhonosnější stavby s dlouhou životností.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - ROCKY pouštní hněďRocky je střešní krytina určená pro zastřešení domů s modernějším designem. Vyniká více u střech s většími plochami.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - ROCKY pouštní hněďRocky se vyznačuje přechodem z různých barev do černé a vytváří na střeše nepravidelné obdélníkové tvary.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - ROCKY pouštní hněďBitumenová krytina Rocky nepředstavuje i přes svůj členitý vzhled žádné zvláštnosti při pokládce oproti ostatním typům krytin KATEPAL.

Střešní asfaltová krytina Rocky je, jako celá výrobní řada firmy KATEPAL Oy, SBS modifikovaná a má celoplošné lepení.

Balení a pokládka střešní asfaltové krytiny KATEPAL

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - ROCKY pouštní hněďV jednom balení je 5,5 m2 plošného materiálu, ale díky překrytí se z jednoho balení asfaltové střešní krytiny vytvoří přesně 3 m2 hotové střechy (na nejvíce zatíženém místě jsou tři vrstvy). V každém balení je 22 krytin o rozměru 1 x 0,32 m.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - ROCKY pouštní hněďNominální tloušťka pásu krytiny v místě lepení je 3 mm, dle EN 544 není výrobce asfaltových krytin povinen tento údaj uvádět, neboť sledovaným parametrem zmíněné normy je nominální hmotnost plošného materiálu krytiny. Při výběru krytiny, tedy není její tloušťka rozhodujícím parametrem, neboť jde hlavně o kvalitu asfaltové hmoty a její odolnost proti stárnutí (pro představu - oxidované krytiny mají tloušťku zhruba 4 mm, ale jejich životnost je o cca polovinu nižší než u modifikovaných asfaltových krytin, které mají tloušťky okolo 3 mm).

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - ROCKY pouštní hněďPásy krytiny jsou celoplošně lepící, a proto jsou opatřeny ochrannou fólií, která se při pokládce strhává. Asfaltové střešní krytiny před pokládkou nezapomeňte namíchat ze 4 až 5 náhodně vybraných balení, vzhledem k přírodnímu charakteru posypového materiálu. Se samotnou pokládkou pak s namíchanými pásy začněte od středu střechy, tak ať překryjete prořezaná místa okapového pásu a postupujte směrem k okrajům střechy, po jednotlivých řadách až k vrcholu střechy.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - ROCKY pouštní hněďKaždý pás krytiny se přibíjí 4 ks hřebíků na důmyslných místech, tak ať se probíjí i další vrstvy pod samotným přibíjeným asfaltovým pásem.

Finská asfaltová (bitumenová) střešní krytina KATEPAL - ROCKY pouštní hněďPři výpočtu plochy střešní krytiny nezapomeňte připočítat cca 2 - 5 % na odpady. Kvalitní asfaltová střešní krytina za rozumnou cenu.

Technická podpora:
+420 602 743 816

(Nepovinné)
*(Povinné)
(Nepovinné)
Odeslat dotaz!
Známka 
2022-01-10

Jde o originální finský střešní šindel Rocky s 30 letou zárukou. Oceňuji vysokou přilnavost, snadnou a jednoduchou pokládku i moderní vzor. Rocky umožňují minimalizovat vyniknutí nerovnosti podkladu.
Spokojenost, doporučujeme.

Známka 
2022-01-10

Na střechu garáže a zahradní chatky jsem chtěl lehkou krytinu, co mě přežije. Pokrývač mi hned doporučil bitumenové originální finské šindele Katepal. Byl jsem nedůvěřivý, ale dal jsem na jeho zkušenosti a doporučení a nemohl jsem vybrat lépe! Vybral jsem Rocky - pouštní hněď a už na první pohled jde o super kvalitu, krytina je pevná s celoplošným SBS lepením, věřím, že vydrží až 60 let.

Napište recenzi

Napsat recenzi

Asfaltová střešní krytina Katepal Rocky - pouštní hněď

Asfaltová střešní krytina Katepal Rocky - pouštní hněď

Rocky je nejmodernějším typem v nabídce střešní krytiny KATEPAL. Vyniká atypickým tvarem a přechodem z barvy krytiny do černé.
Modifikovaná střešní krytina se zárukou 30 let. Životnost 50-60 let !

Napsat recenzi

Odvětrávací prvek určený pro odvětrání střechy u hřebene. Dodává se v celoplastové úpravě, a to v...

Prvek určený pro prostupy střešní rovinou ( výstupy odvětrání kanalizace, digestoří apod. )....

Lepidla jsou potřebná k řešení detailů na střechách, obzvláště při konstrukci úžlabí, okapních...

Podkladová pískovaná lepenka z SBS modifikovaného bitumenu pod střešní krytinu KATEPAL,...

Vrchní hydroizolační pás určený k vykrývání úžlabí. Úžlabí je nejzatíženější část střechy a měla...

Bezpečnostní prvek určený pro zapracování do střešní krytiny u střech s vyšším sklonem nebo u...

Vrstva určená pouze k vyrovnání nerovností podloží. Materiál této geotextilní vyrovnávací vrstvy...

Fólie určená do skladby dvouplášťových střech, je plně kontaktní - možný kontakt s izolací. Fólie...

Spojovací materiál pro kotvení pásů střešní krytiny. Dodáván v délce 20, 25, 35, 43 a 60 mm....

Pás určený pro založení okapového pásu a připravený pro krytí hřebenů a nároží střechy. Dodává se...

Modifikovaný tavitelný vrchní pás pro místa se sklonem do 12°, kde není možné použít pásy střešní...

Podkladová fólie z SBS modifikovaného bitumenu pod střešní krytinu KATEPAL, zaručující 30-ti...

Prvek určený pro prostupy střešní rovinou ( anténní a jiné prostupy ). Plastový díl v černé...

Modifikovaný tavitelný spodní / střední pás pro skladby střech s nižším sklonem do 12°.

Mech stop KATEPAL K-10 odstraňuje mechy, lišejníky, řasy a zároveň zabraňuje jejich růstů....

Ventilační, větrací turbína LOMANCO BIB 12 k odvětrání střešního pláště. Ventilační turbína...

Ventilační, větrací turbína LOMANCO BIB 14 k odvětrání střešního pláště. Ventilační turbína...

Sdílení:

Facebook Twitter